Мінськ (Білорусь). ІІ Європейські ігри.

Стартові дні для наших атлетів були досить успішні. Здобуто 17 нагород, п’ять з яких золоті! І в медальному заліку Україна йде на третьому місці.

Нагадаємо, що «золотий» почин зробили представники дзюдо – кияни Дарина Білодід (до 48 кг) і Георгій Зантарая (до 66 кг).

Третім «золотом» нас почастувала представниця самбо дворазова чемпіонка Європи 24-річна Анастасія Сапсай (понад 80 кг). У неділю срібну нагороду додала самбістка Катерина Москальова (до 68 кг), бронзову медаль виграла Галина Ковальська (до 80 кг).

Напрочуд успішно попрацювали вчора українські легкоатлети, котрі здобули 5 медалей. Два «золота» принесли змішані естафети. У забігу 4х400 м (Данило Даниленко, Тетяна Мельник, Анна Рижикова та Станіслав Сеник) наші показали чемпіонський результат – 3.17,31.

Інший квартет (Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков і Яна Качур) продемонстрував переможний час у комбінованій естафеті (800м – 600м – 400м – 200м) – 4.25,02.

Срібну нагороду на дистанції 100 метрів з бар’єрами виборола Ганна Плотіцина. Бронзовими медалями відзначено Богдана Бондаренка (стрибки у висоту, 2,21) і Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину, 6,58).

Скарбничку української команди поповнили також представниці художньої гімнастики. Українки виграли «срібло» в групових вправах з 3-ма обручами і 4-ма булавами (26.375 бала). За нашу команду виступали Анастасія Возняк, Аліна Біхно, Діана Міжерицька, Валерія Юзвяк і Тетяна Довженко. Вище українок опинилася збірна Білорусі, яка набрала 26.450 бала, третє місце у болгарок (25.750).