Урочисте відкриття скульптури у Миколаєві відбудеться 20 серпня.

Фото: Факти


Скульптура Middle Way ("Синя рука") румунського скульптора Богдана Раца, яка протягом декількох місяців стояла на бульварі Шевченка в Києві, буде встановлена в Миколаєві.

Про це у Facebook повідомила "платформа MY ART". Скульптура їде до міста в рамках реалізації міжнародного мистецького проекту "Moving Monuments/Пам'ятники, що рухаються". Зазначається, що арт-об'єкт символізує дружбу і спілкування.

Скульптура постійно мандрує в різних дипломатичних і культурних контекстах, та була розташована на центральних громадських просторах по різних містах Європи. У 2014 році вона стояла у британському Ліверпулі. У 2016 – в місті Бая-Маре, Румунія. В 2017 році - в місті Кашкайш, Португалія. У 2018 році - перед Будинком Музики в Порту, Португалія, та у Києві.

Вже цього літа до переліку цих міст приєднається й Миколаїв, об'єкт буде встановлено на набережній нещодавно відреставрованого "*8Причалу". Урочисте відкриття скульптури відбудеться 20 серпня.

8 серпня повідомлялось, що у центрі Києва на бульварі Шевченка демонтували арт-об'єкт Middle Way у вигляді гігантської синьої руки. Об'єкт встановили в столиці 27 вересня 2018 року, замість поваленого пам'ятника Леніну.

Gazeta.ua