Львівщина готується масштабно відзначити 163-тю річницю від дня народження Івана Франка. Заходи відбудуться в обласному центрі, а також у Нагуєвичах Дрогобицького району, де народився Каменяр.

Як завжди, цікавими та пізнавальними будуть заходи в Домі Франка або у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

У Державному історико-культурному заповіднику "Нагуєвичі" до дня народження Франка запропонують гостям аж 50 локацій. На території музею садиби Івана Франка відбудеться "Етно-фест", презентація екскурсії "А в тій кузні коваль клепле", флешмоб "Україна – єдина".

Серед етнолокацій, як інформують у Державному історико-культурному заповіднику, творча майстерня "Зірка з неба" (гончарство), ковальство і петриківський розпис від майстрів Стрийського художнього училища, "Ковальська кузня Якова", солом'яні та ватні іграшки від Львівського музею іграшок, пісочна анімація від клубу дитячого та сімейного розвитку "Поліглотик+" (м. Рогатин), мистецька зона "Франко-Фото", шоу мильних бульбашок, шкіряний цех, "франко-ровер", "Троїсті музики" від музею Івана Франка в Криворівні, веселка свічок ручної роботи від Наталі Маців та багато інших майстер-класів і чимало сюрпризів від організаторів свята.

Олена КОВАЛЬСЬКА.

Львів.