На Якимівщині відбулися обласні фінальні змагання серед команд старостинських округів, сільських, селищних рад за звання "Краще спортивне село Запорізької області 2019 року". Змагання присвячені 69-й річниці з дня заснування Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та 28-й річниці Незалежності України.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, за звання переможця цього року боролися сім команд, а це майже 150 учасників старостинських округів, сільських та селищних рад.

Програма змагань складалася з восьми видів спорту: волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування каната, шахів та шашок. Командний залік визначався за підсумками чотирьох кращих результатів з видів спорту (обов'язково один з ігрових видів: міні-футбол або волейбол).

За результатами змагань у загальнокомандному заліку команда Михайлівської сільради Вільнянського району з чотирма заліковими балами стала безперечним переможцем, одержавши звання "Краще спортивне село Запорізької області 2019 року".

Друге місце з результатом дев'ять залікових балів виборола команда Таврійського старостинського округу Якимівської ОТГ. Третє загальнокомандне місце, поступившись "таврійцям" одним заліковим балом, посіла команда Новоданилівської сільської ради.

Усі команди-призери з видів спорту були нагороджені кубками, а їх гравці - медалями та грамотами, повідомив департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.