Как сообщала наша газета, с начала года открыта горячая линия «Голоса Украины» в Донецке. И вот некоторые итоги работы с вашими обращениями, уважаемые читатели.
Учительница из Донецка Василиса Крамаренко, проживающая по улице Собинова, обратилась с жалобой на то, что ее отрезали без предупреждения от электричества. Хозяйка погасила долг за электроэнергию, однако подключать потребителя снова энергетики не торопились. А  между тем мать нашей читательницы находилась в крайне тяжелом состоянии. Мы обратились к руководству ОАО «Донецкоблэнерго» с просьбой решить проблему. Заместитель директора Елена Костюк с пониманием отнеслась к ситуации: в течение часа семья получила свет.
Учениця школи № 80 обласного центру Оксана Іванова та її мати Надія Тимофіївна звернулися до газети з проханням посприяти в обстеженні в дитячій клінічній лікарні № 1 у певний час, оскільки дівчина — випускниця та іншої нагоди для лікування не матиме. Головний лікар закладу Костянтин Ерліхман пішов назустріч: дівчина пройшла обстеження і профілактичне лікування. Батьки Оксани висловлюють щиру подяку керівникові лікарні та редакції газети «Голос України».
Пенсіонер із Краматорська Дмитро Чаплигін поскаржився на те, що в поштовому відділенні йому відмовили у передплаті газети на друге півріччя, хоча термін передплати було продовжено. Наш читач вказав на інформацію в «Голосі України», але не зміг переконати поштових працівників. Після звернення редакції до обласної дирекції УППЗ «Укрпошта» проблему було вирішено, пенсіонер зміг передплатити улюблену газету.
На прямій лінії чергувала Ірина ОЛЬШАНСЬКА.
Телефон гарячої лінії «Голосу України» в Донецьку: (062) 300-37-95. Дзвінки приймаються кожної другої та четвертої середи місяця з 11-ї до 14-ї години. Якщо ви не маєте можливості зателефонувати, пишіть на адресу громадської приймальні газети: вулиця Первомайська, 9/2, Донецьк, 83086.