Укр | Рус
Загрузка...
Голосование
Следите ли вы за курсом валют?

Голосовать

Доверяете ли вы украинским банкам?

Голосовать

По вашему мнению, какой лучший метод хранить сбережения?

Голосовать

На что вы тратите самую большую часть месячного бюджета?

Голосовать

Удается ли вам ежемесячно экономить?

Голосовать
На главную
09.11.2017

Про внесення змін до Положення про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор

Указ Президента України


1. Внести до Положення про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2011 року № 907 «Про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор» (зі змінами, внесеними Указом від 12 липня 2013 року № 377), такі зміни:


1) пункт 2 після слів «проживають в Україні» доповнити словами «та не брали участі в офіційних міжнародних спортивних змаганнях за інші держави»;
2) пункт 8 доповнити абзацом такого змісту:
«Подання про припинення виплати державної стипендії або її відновлення вноситься Міністерству молоді та спорту України національною спортивною федерацією з виду спорту, Національним комітетом спорту інвалідів України або спортивною федерацією інвалідів, що подавали пропозиції про призначення державної стипендії відповідному стипендіату»;
3) у пункті 9:
доповнити пункт після абзацу третього новими абзацами такого змісту:
«порушення вимог антидопінгового законодавства;
участі в офіційних міжнародних спортивних змаганнях за інші держави».
У зв’язку з цим абзац четвертий вважати абзацом шостим;
абзац шостий доповнити словами «крім осіб, які досягли пенсійного віку»;
4) пункт 10 після слів «Міністерство молоді та спорту України» доповнити словами «за поданням національної спортивної федерації з виду спорту, Національного комітету спорту інвалідів України або спортивної федерації інвалідів, що подавали пропозицію про призначення державної стипендії відповідному стипендіату».
2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.


Президент України П. ПОРОШЕНКО.


м. Київ, 
7 листопада 2017 року.
№353/2017.

Все статьи рубрики На главную