Укр | Рус
Уникальные находки Откроют новый троллейбусный маршрут Міністерські чиновники нарешті навідались і у глибинку Загадковий стародавній годинник в Аризоні Як відмовитися від <<діабету на тарілці>> Україна планує санкції проти тих, хто <<впустив>> у Крим телеканали і радіо РФ У Німеччині хочуть полегшити пошук роботи іноземцям без освіти Всі водоканали працюють без обмежень подачі води — Укрводоканалекологія На Прикарпатті презентували ферму <<Покутський равлик>> (фото, відео) У поліції розповіли подробиці ДТП з двома смертями під Києвом Канада прийме 50 співробітників сирійської організації <<Білі шоломи>> Окупанти 4 рази порушили перемир’я, один військовий поранений – штаб ООС Українські горіхи рвуться за кордон Яблука: ще не доспіли, а вже збиткові Гройсман восени дасть оцінку тим, хто не впорався з ремонтом доріг
Загрузка...
На главную
03.01.2018

Бойцы получили квартиры и сертификаты

Ирина КОЗАК

Четыре семьи участников АТО из областного центра получили сертификаты на денежную компенсацию для приобретения жилья. Такой новогодний подарок им подготовил городской совет. А еще одному участнику войны на востоке вручили ключи от квартиры.

Всего за два года в Хмельницком улучшили жилищные условия почти полсотни семей участников антитеррористической операции.

Фото предоставлено автором.

Все статьи рубрики На главную