Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 15 квітня 2020 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Кібербезпека, критична інфраструктура, електронні комунікації в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення».
2. Кабінету Міністрів України до 15 березня 2020 року підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.
3. Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації забезпечити підготовку та проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.
4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.
5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.
6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.
7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ.

м. Київ,
4 лютого 2020 року.
№ 500-IX.