Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 9 грудня 2020 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки».

2. Кабінету Міністрів України до 30 листопада 2020 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали згідно з темою парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань, за наслідками яких підготувати відповідний проект рекомендацій, та запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, громадських організацій, відповідних міжнародних організацій, науковців та експертів.

4. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань, фінансування витрат, необхідних для їх організації і проведення, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ.

м. Київ,
15 вересня 2020 року.
№ 887-IX.