Жінка з міста Ладижин, яка лікувалася в інфекційному відділенні місцевої лікарні, одужала.  Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Ладижинської міськради. Лабораторні дослідження зафіксували відсутність у неї хвороби Covid -19.

Це вже другий пацієнт в регіоні, якого вилікували від підступної інфекційної недуги. У Вінницькій міській лікарні №1 врятували 32-річного чоловіка. Два дні тому цей факт підтвердив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
Станом на 4 квітня ц.р. у регіоні нараховується 66 хворих на Covid -19. П’ятеро з них у тяжкому стані. Таку інформацію повідомив на брифінгу для журналістів голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський. За його словами, 41 пацієнт лікується стаціонарно, серед них шестеро дітей, інші — амбулаторно. Найбільше  хворих зафіксовано  обласному центрі — 47.
Загалом підозру на коронавірус в області зафіксували у148 осіб, у 66 випадках дослідження дали позитивний результат, у 78-ми наявність хвороби не підтвердилося, у всіх інших зразки ще досліджують. 
Віктор СКРИПНИК.
Вінницька область