Укр | Рус
ГАРЯЧА ТЕМА:
Стрічка новин
18 січня 2019 р.

Фотомагазин

Фотоматеріали представлені на сайті газети в меню «Фотогалерея» можуть бути придбані користувачами у власне користування без водяного знаку та у високій якості.

Вартість фотоматеріалів (без ПДВ без передачі виключних майнових прав):

 

Грн.

Дол. США

Євро

Фотоматеріали низького дозволу

36,00

3,00

2,35

Фотоматеріали середнього дозволу

75,00

6,00

4,50

Фотоматеріали високого дозволу

120,00

8,00

6,50

Фотоексклюзив

250,00

15,00

12,50

У разі встановлення рахунку в іноземній валюті сума, що зазначається в рахунку, може бути сплачена у гривнях відповідно до офіційного курсу гривні до іноземних валют, затвердженого Національним банком України на день виставлення рахунку. 

Вартість одного фото з передачею виключних майнових прав визначається на підставі письмового договору між замовником фото та редакцією газети. Для укладення такого договору замовник має звернутися з листом-заявкою до відділу ілюстрацій редакції за тел. (044)-503-68-73.

Для оплати фото може використовуватися онлайн система платежів або через отримання рахунку-фактури зі сплатою його в будь-якому банку, на Ваш вибір.

Якщо Ви скористалися платіжною онлайн системою, то після оплати, того ж дня, вам на електронну адресу буде надіслано придбані вами фото.

Якщо ви скористаєтесь рахунком-фактурою (обов’язково вкажіть номер рахунку-фактури в призначенні платежу в банку), таким чином, вашу оплату ми отримаємо тільки наступного дня — тоді на вашу електронну адресу буде надіслано придбані фото.