Зруйновані й пошкоджені житлові будинки, квартири, медичний заклад. Під завалами досі триває пошуково-рятувальна операція.
Станом на ранок відомо про щонайменше 13 загиблих і понад 80 поранених, серед яких діти та медики.
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук висловив співчуття родинам загиблих та наголосив на необхідності посилення протиповітряної оборони України, жорсткіших санкцій проти росії та неминучої відповідальності за злочини.


Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко зазначив, що атака вчергове демонструє справжні цілі росії — тероризувати мирне населення. Він закликав до далекобійних санкцій та забезпечення справедливої розплати за кожне забране життя.
Віцеспікерка Олена Кондратюк підкреслила, що росія, не здатна досягти стратегічних цілей на фронті, цинічно «відіграється» на цивільних. Вона закликала до ударів у відповідь — як військових, так і санкційних.
Ці події вкотре доводять, що мир з росією можливий лише через силу та єдність міжнародної підтримки.

Офіційна фейсбук-сторінка Верховної Ради України.