Протягом трьох останніх ночей із Полтави вивезли понад 400 двадцятитонних самоскидів снігу. Роботи намагаються виконувати в нічний час. Як пояснив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Андрій Лямін, це дозволяє не заважати роботі транспорту, і сам транспорт не заважає комунальникам. Сніг вивозиться на околиці, а до роботи залучається не лише комунальна, а й техніка інших підприємств та організацій. Перш за все це потужні грейдери, навантажувачі та самоскиди. На різних роботах задіяно в середньому до 50 одиниць різноманітної техніки, у тому числі безпосередньо на вивезенні снігу — до тридцяти. З цією метою спеціально сформовано п'ять бригад.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56