Депутат в окрузі / Фестиваль «Маланка-Подністрянка»
Колоритно відбувся у Серебринці, що на Вінниччині, фестиваль «Маланка-Подністрянка».
Колоритно відбувся у Серебринці, що на Вінниччині, фестиваль «Маланка-Подністрянка».
Народна депутатка України Лариса Білозір відвідала родину фермера Петра Павловськогона в Чернівецькій громаді, у селі Мазурівка, що на Вінниччині.
У Вінниці відбувся форум RE:Start Ukraine, який об’єднав ветеранів і молодь — тих, хто захищав Україну, і тих, хто готується будувати її майбутнє.
«З нагоди новорічних та різдвяних свят завітав до Дубов’язівської ОТГ (Сумщина), щоб привітати дітей громади з прийдешніми святами», — повідомив народний депутат України Максим Гузенко.
«Цей Святвечір я знову зустрів поруч із нашими захисниками на сході України», — розповів народний депутат України Микола Люшняк.
Народний депутат Віталій Войцехівський привітав з Різдвом Мошнівську громаду.
Народна депутатка УкраїниЛариса Білозір долучилася до різдвяних віншувань у Шаргороді.
«50 000 000 грн! Історична цифра Рівненщини на аукціоні «Добро на Різдво», присвяченому підтримці Сил оборони та дітей із соціально-реабілітаційного центру!» — повідомив народний депутат України Дмитро Соломчук.
За сприяння народного депутата Сергія Нагорняка у Звенигородській лікарні встановлено сонячну електростанцію, на що було витрачено близько 100 000 євро від міжнародних партнерів.
Народний депутат України Дмитро Соломчук зустрівся з новими мешканцями Рівненщини.
Стрічка створена командою Prosto Production на замовлення Суспільного Мовлення.
Це не просто мистецький проєкт — це емоційна подорож Україною через об’єктив.
Дмитро Соломчук: «Ми знову мали нагоду підтримати тих, хто вимушено залишив свій дім і знайшов прихисток на Рівненщині».
Нещодавно у Нараївці, на Вінниччині, знову зібралася Ветеранська ватра
Народний депутат України Павло Сушко зустрівся з начальником ДПС у Харківській області Владиславом Селезнем.
Про це на своїй фейсбук-сторінці розповідає народний депутат України Віталій Войцехівський.
Служба місцевих автомобільних доріг виділила частину коштів і розпочала ремонтні роботи.
Народний депутат України Михайло Ананченко ініціював проєкт «Код пам’яті».
Депутатка України Лариса Білозір долучилася до VIII Форуму громад Вінниччини, організованого ГО «Ми — Вінничани».
Народний депутат України Володимир Гевко взяв участь у нараді під керівництвом начальника Тернопільської обласної військової адміністрації В’ячеслава Негоди.