Напередодні потепління комунальники Полтави сконцентрувалися на вивезенні снігу з вулиць. П’ять бригад, до складу яких входять грейдери та навантажувачі, багатотонні самоскиди працюють передусім у центральній частині міста та в місцях найбільшого накопичення снігу. До роботи залучено не лише комунальну техніку, але й техніку інших підприємств та організацій. Лише за останні кілька днів з міста вивезено понад 400 багатотонних самоскидів снігу. Як зазначив начальник управління ЖКГ міськвиконкому Юрій Непорада, наступні дві доби техніка працюватиме переважно уночі, оскільки сніг вивозитимуть з вулиць з інтенсивним рухом.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56