Це сталося в селі Климівка Карлівського району. Близько опівдня до місцевого поштового відділення зайшли двоє чоловіків у масках і, погрожуючи зброєю, зажадали «видати» їм «касу». Працівники не чинили спротиву й підкорилися вимогам злочинців, після чого ті втекли. Про пригоду негайно повідомили в чергову частину Карлівського РВ ГУ МВС України в Полтавській області. Завдяки оперативним діям правоохоронців злочинців уже через кілька годин затримали. Ними виявилися двоє 23-річних лобуряк, один із яких раніше вже був засудженим. До речі, озброєні нальотчики були доволі серйозно — пневматичним пістолетом і електрошокером. Триває слідство.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56