ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»
Верховна Рада України постановляє:
1. Закон України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 9, ст. 93, № 12, ст. 192, № 15, ст. 329, № 18-19, ст. 694; із змінами, внесеними Законом України від 17 червня 2014 року № 1333-VІІ) доповнити статтею 25 такого змісту:
«Стаття 25. Установити, що надання коштів Міністерством фінансів України комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» Дніпропетровської міської ради (за рахунок кредиту, залученого державою від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську») здійснюється на безповоротній основі та на умовах відшкодування Дніпропетровською міською радою витрат державного бюджету з обслуговування кредиту, залученого державою від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську», а також за умови внесення Дніпропетровською міською радою до державного бюджету плати за надання кредитних коштів у розмірі, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Комунальне підприємство «Дніпропетровський метрополітен» Дніпропетровської міської ради звільняється від зобов’язання надавати забезпечення виконання зобов’язань перед державою з відшкодування витрат державного бюджету, понесених у зв’язку з отриманням кредиту Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську».
2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Президент України П. ПОРОШЕНКО.
м. Київ,
17 червня 2014 року.

№ 1509-VІІ.