Ринок праці на Полтавщині залишається напруженим, хоч рівень безробіття дещо знизився й становить нині 4,28 відсотка. Торік служба зайнятості працевлаштувала 5453 особи, тобто 21,4 відсотка. І хоч на місяць менше чекали роботу ті, хто зареєстрований на біржі, проте стояти в черзі 10 місяців аж занадто довго. Нині в області на одне робоче місце претендує 11 безробітних, тоді як у країні загалом — шість.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56