Пустощі підлітків нерідко призводять до надзвичайних подій, як це трапилося в місті Лубни в середній школі №10. Семикласник Антон К. знайшов у батьківському гаражі колбочку зі ртуттю і приніс небезпечну рідину в клас. Далі наочно продемонстрував одноліткам властивості кульок ртуті «бігати». Своєрідна «контрольна» закінчилася несподівано: небезпечна речовина розсипалася по підлозі. Вчителі дізналися про витівки підопічних лише наступного дня. Учнів було евакуйовано, а в приміщенні проведено демеркуризацію. Правоохоронці проводять відповідне розслідування, і батькам підлітка таки доведеться нести відповідальність за хуліганство сина. Ймовірно, все це було вчинено, щоб зірвати навчання перед іспитами.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56