Депутати Новокаховської міськради затвердили положення про звання та пам`ятний знак «За заслуги перед містом». Відзнаку одержуватимуть городяни, котрі активно сприяють відродженню й розвитку Нової Каховки. Це — необхідна умова для тих, хто претендує на звання «Почесний громадянин міста». Новозаснованого звання та знака вже удостоєні начальник дільниці «Південелектромашу» Григорій Лавриненко, помічник бригадира агропромислового підприємства «Таврія» Зоя Коваленко, директор «Херсоноблагробуду» Валерій Нечаєв.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56