Завершується збирання ранніх зернових на Кіровоградщині. Попри песимістичні прогнози, сільгосппрацівникам, можливо, вдасться повторити минулорічне досягнення, коли на ланах області було зібрано 2,7 мільйона тонн зерна.

Днями Кіровоградщина видала другий мільйон тонн хліба. Із цим вагомим здобутком хліборобів області поздоровив Президент Леонід Кучма.
Голова облдержадміністрації Василь Моцний переконаний, що цьогорічний добрий врожай ранніх зернових передусім пов’язаний із високою організацією проведення жнив та ефективним використанням власної сільськогосподарської техніки. Так, середня урожайність в окремих господарствах, які провели повний комплекс підготовки агротехнічних робіт, сягає 50—60 центнерів з гектара. Також, за його словами, успішним жнивам сприяло і те, що 2001 рік 79 відсотків господарств агропромислового комплексу області завершили з прибутками. Як результат — оновлено парк комбайнів на 70 одиниць, використано добрива та засоби захисту рослин за науково обгрунтованими нормами, заощаджено необхідну кількість пально-мастильних матеріалів та запчастин до механізмів.