Укр | Рус
Повідомлення про виграш автомобіля - одна із злочинних схем аферистів Втеча та переслідування: у Рівному поліцейські затримали чоловіка, через дії якого травмувалося троє Прикарпаття: 3 паліїв викраденого автомобіля затримано Офіцерів бригад та підрозділів територіальної оборони навчають за стандартами НАТО До Дня Святого Миколая діти рівненських Героїв отримають грошову допомогу Розгляд справи Кернеса перенесли - захворів суддя У Резолюції Генасамблеї ООН є вимога до Москви вивести своі збройні сили з окупованого Криму і деокупації територій України, - Ірина Геращенко Україна наполягає на присутності моніторингової місії СММ в акваторії Азовського моря, - Ірина Геращенко Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Віримо, що саме любов до України та єдність допоможуть нам здобути перемогу у війні та мир - пластуни передали Президенту Вифлеємський вогонь миру Львівський кардіоцентр, Дрогобицька лікарня: є нові ангіографи У Знам’янському р-ні - ДТП: п’яний збив 4-річного і втік «Хмельницькелектротранс» потребує... кондукторів Миргород: є вже 3 амбулаторія сімейної медицини Хакера з Кривого Рогу покарають за вірус
Загрузка...
На головну
18.03.2016

Треба дати владі шанс виконати обіцянки

Світове українство, надаючи постійну підтримку Україні в боротьбі проти російської агресії, стало одним із визначальних чинників формування нашої держави. І це глибоко шанується українською владою. Про це заявив Перший заступник Голови Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з представниками Світового конгресу українців на чолі з його Президентом Евгеном Чолієм.

 

За словами Андрія Парубія, «важко, але щодня покроково Україна намагається допомагати фронту і проводити реформи».

Перший заступник глави парламенту наголосив на тому, що наша держава зробила дієві кроки на шляху реальної боротьби з корупцією. Зокрема, зауважив він, «знищено корупційні схеми, які існували роками в газовій сфері. Україна стала енергетично незалежною державою».

Також Андрій Парубій поінформував співрозмовників про те, що в нашій країні «відбувається оприлюднення всіх державних закупівель, відкрито в широкому доступі реєстри майна всіх посадовців, створено Антикорупційне бюро, функціонує Антикорупційна прокуратура, сформована нова поліція, якій довіряють 80 відсотків людей, ухвалено низку антикорупційних законів, необхідних для лібералізації візового режиму з ЄС, зокрема щодо електронного декларування». «І це дуже фундаментальні зміни», — підкреслив він.

Андрій Парубій висловив сподівання, що «наступного пленарного тижня парламент вийде на стабільну планову роботу», і спрогнозував сталий розвиток країни без конфліктів і дочасних виборів.

У свою чергу Евген Чолій зауважив: «Владі, яка взяла на себе відповідальність, треба дати шанс виконати свої обіцянки. Але для цього потрібен час». За його словами, світове українство й надалі готове надавати дієву підтримку Україні в широкому спектрі питань, зокрема щодо законотворення.

Співрозмовники були одностайні у визнанні ефективності співпраці, зокрема, над законом про зовнішню трудову міграцію і підтвердили наміри наповнити в подальшому його реалізацію реальними кроками.

Зачіпаючи зовнішньополітичну складову українського сьогодення, сторони підтвердили необхідність співпраці в напрямі популяризації нашої держави у світі, і були єдині в позиції того, що Україна має бути зрозумілою, щоб стати рівноправним партнером серед розвинених країн.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.

Всі статті рубрики На головну