Бійці спецпідрозділу Головного управління Національної поліції в Одеській області відгукнулися на прохання матері хворої дівчинки й прибули на станцію переливання крові, щоб допомогти маляті.
Двомісячна Єва Штик із перших днів свого життя перебуває під пильним наглядом лікарів. У дівчинки серйозні проблеми зі шлунком і внутрішні кровотечі. Днями в Єви було чергове загострення, й вона потрапила до реанімації. Для підтримання життя маляти їй необхідно щодня переливати кров. На заклик матері донори у формі відгукнулися миттєво.
До речі, працівники Обласної станції переливання багатьох із цих хлопців знають в обличчя — ті здають кров уже не вперше.
Одеська область.
98
Популярне за тиждень
-
1Уряд ухвалив рішення щодо підвищення оплати праці працівників соціальної та реабілітаційної сфери 729
-
2Кабмін підвищив посадові оклади педагогічних і науково-педагогічних працівників 274
-
3На Чернігівщині оголосили обов’язкову евакуацію з 14 прикордонних сіл 228
-
4Чернігівська область отримала сім потужних генераторів з Франції 161
-
5Привітання з Різдвом Христовим та Новим роком від колективу «Голосу України» 127

