З початку липня Вінниччина втратила у зоні АТО трьох відважних захисників незалежності країни. 13 липня у селі Копайгород Барського району проведуть в останню путь 38-річного Руслана ЧОБОТАРЯ. Призваний у квітні минулого року під час п'ятої хвилі мобілізації кулеметник батальйону "Київська Русь" вирішив продовжити службу за контрактом.

 

-- Руслан загинув 8 липня під час обстрілу біля села Троїцьке на Луганщині, -- розповів Анатолій БИЧОК, селищний голова райцентру Літин, де раніше проживав боєць. -- Разом з ним обірвалося життя ще двох побратимів.

 

За словами співрозмовника, забирати тіло загиблого з Дніпра поїхав хрещений батько бійця. У нього залишилася 59-річна мати.

 

Там же, на Луганщині, у районі Попасної, обірвалося життя 41-річного Ігоря ВОЛОВЕНКА з села Новоселівка Гайсинського району. Він служив старшим оператором роти розвідки. Його мобілізували в зону АТО 13 липня 2015-го. Загинув 5 липня 2016-го. Без батька залишилися двоє малолітніх дітей. Провести з почестями в останню путь захисника країни разом з односельцями прийшли працівники Ладижинської ТЕЦ, де працював до мобілізації Ігор Воловенко.

 

У перший день місяця не стало 33-річного Романа КОВАЛЯ із села Вищий Ольчедаїв Мурованокуриловецького району. Він загинув біля Маріуполя. 8 липня мав демобілізуватися. Двоє маленьких донечок втратили татуся.

 

Висловлюємо щирі співчуття сім'ям і рідним загиблих героїв.

 

Віктор СКРИПНИК.

 

Вінницька область.

 

Голос України