Дніпропетровщина стала восьмим регіоном України, куди приїхала книга, яку ініціатор її створення Марина Порошенко називає дитячою молитвою за мир. До цього книга, до якої діти учасників АТО вклеюють фото своїх родин і пишуть побажання, побувала в Тернопільській, Сумській, Донецькій, Луганській та низці інших областей. Пролунала «дитяча молитва за мир» у Туреччині й Америці.


У школі №55, куди Марина Порошенко привезла Книгу миру, навчається чимало дітей учасників АТО. Серед них — семикласники Євген та Єгор. «Тато змінився після війни. Став відповідальнішим і серйознішим», — розповів Євген, котрий приніс знімок, на якому він сфотографований з мамою, татом і старшою сестрою напередодні її випускного. Це було до війни. Велика родина й у маленького Всеволода. «Мама, тато, дідусь і бабуся, братик і кішка», — розповів він.


За словами Марини Порошенко, вона має намір об’їздити з унікальним виданням усю країну і навіть побувати за кордоном. А коли книга заповниться, помістить її на зберігання до музею. «Ми плануємо зберігати її в музеї подарунків державним службовцям. Такий музей буде створено у Маріїнському палаці», — сказала дружина Президента.

Дніпропетровська область.

 


На знімку: Марина Порошенко і діти учасників АТО заповнюють Книгу миру.


Фото автора.