Головна ялинка країни поб’є минулорічні рекорди і сягне 26 метрів. Зелену красуню привезуть до Києва з Івано-Франківщини, її прикрасить тисяча яворівських іграшок зі справжнього дерева, а довжина гірлянд на ялинці сягатиме трьох кілометрів. Про це повідомив засновник проекту Folk Ukraіne Ігор Добруцький під час прес-конференції у столиці.

«Ми впевнені, що новорічні заходи привернуть увагу і туристів, і киян. Очікуємо не менш як п’ять мільйонів відвідувачів», — зазначив Добруцький.


На Софійській площі відбудеться 15 концертів, в яких будуть задіяні понад три тисячі артистів. П’ятсот метрів становитиме довжина новорічного ярмарку. Тут поставлять сто будиночків, серед яких 40 альтанок, де люди зможуть сховатися від снігу чи дощу. Крім того, організатори обіцяють установити оглядове колесо заввишки 16 метрів, з якого відкриється вид на Володимирський проїзд.


Цього року особливий акцент зробили на соціальній складовій. На 1,5 тисячі дітей-сиріт та тих, хто позбавлений батьківського піклування, чекає безплатна новорічна програма та подарунки від міста.


За словами заступника голови КМДА Ганни Старостенко, міська адміністрація підготувала 21 цікавий новорічно-різдвяний захід. Буде декілька важливих локацій:  Контрактова і Поштова площі. Серед новинок — фотозони на Хрещатику. Також новорічні заходи заплановано біля Маріїнського палацу, а на Співочому полі 7—8 січня відбудеться «Країна мрій». Щоб діти і дорослі змогли поринути у різдвяну казку, у 13 муніципальних театрах Києва покажуть вистави для малечі.


Окрім цього, Ганна Старостенко нагадала про рішення Київської міської ради про заборону використання піротехнічних засобів під час Новорічних свят: «Поки в нас така складна ситуація у країні, ми заборонили використання салютів, петард під час свят і сподіваємося, що це рішення буде на сто відсотків виконано», — сказала вона.