На Івано-Франківщині створюють адміністрацію Дністровського регіонального ландшафтного парку. Представники постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування підтримали проект рішення облради «Про Дністровський регіональний ландшафтний парк». Документ передбачає створення обласного комунального підприємства, яке управлятиме територією природно-заповідного фонду та дбатиме про збереження унікального природного комплексу вздовж річки Дністер. Адміністрація підприємства функціонуватиме у Тлумацькому районі.

За словами заступника голови облради Сергія Басараба, до складу дирекції увійдуть фахівці у сфері екології та земельних ресурсів. Директора підприємства депутати обласної ради призначать уже 9 грудня, на засіданні сесії. Водночас буде затверджено статут підприємства і склад наглядової ради. Статутний капітал підприємства становитиме 1 мільйон гривень, інформує прес-служба представницького органу.
До слова, Дністровський регіональний ландшафтний парк засновано 1993 року. Його площа сягає 20 га і охоплює територію Городенківського і Тлумацького районів.

Івано-Франківська область.