Приблизно триста Дідів Морозів і їхніх вірних помічниць Снігуроньок візьмуть участь у святковій ході головною вулицею Вінниці.

 

Крім місцевих головних дійових осіб новорічних свят, до незвичайного параду долучаться учасники школи Дідів Морозів з Київської, Кіровоградської, Миколаївської та Черкаської областей. "Загалом з інших регіонів підтвердили приїзд до нашого міста п'ятдесят учасників, -- розповів керівник департаменту культури Вінницької міськради Максим Філанчук. -- Продовжуємо приймати заявки, сподіваємося також на гостей із сусідніх з нами регіонів". Традиційно роль Діда Мороза у Вінниці виконуватимуть "зірки" місцевого Обласного музично-драматичного театру імені Садовського та популярні виконавці пісень, а також інші знані в місті люди. А ось на роль Снігуроньки запросили учасниць цьогорічного конкурсу краси "Міс Вінниця".

 

Святкова хода пройде від площі Тараса Шевченка до Майдану Незалежності, де працюватиме Резиденція Діда Мороза, яку відкриватимуть і учасники параду. Після цього вони вирушать до головної ялинки міста -- в Центральний парк культури і відпочинку. Тут засвітить вогні новорічна красуня. Названі дійства відбуватимуться 19 грудня, у день Святого Миколая. А вже наступного дня у місті над Південним Бугом стартує всеукраїнський фестиваль "Школа Дідів Морозів і Снігуроньок".

 

Віктор СКРИПНИК.

 

Вінницька область.

 

Голос України