На Вінниччині обласна дирекція «Укрпошти» налагодила ефективну співпрацю з органами влади на місцях та депутатами різних рівнів, щоб спільними зусиллями поліпшити матеріальну базу місцевих відділень зв’язку.


Так, напередодні Новорічних свят до невпізнаного змінило свій вигляд поштове відділення зв’язку у селі Михайлівка Ямпільського району, де завершено капітальний ремонт будівлі. Кошти надала сільрада, а працівники пошти разом із будівельниками виконували внутрішнє оздоблення приміщення. Ремонтники замінили покрівлю, підлогу, встановили сучасну систему опалення, оновили фасад, вхідні двері, територію огородили парканом. Тепер поштарі чекають на нові меблі.


— Пошта — це місце, куди часто приходять люди, — каже сільський голова Михайлівки Микола Мельник, який ініціював капремонт і скликав на суботники земляків. — Пошта у нас не нова, але ж і стару будівлю можна відремонтувати, що ми й зробили. Зв’язківцям стало краще працювати, а людям приємно поріг переступити.


— Це не перший і, переконана, не останній приклад нашої співпраці з органами влади на місцях, — розповіла «Голосу України» директор Вінницької обласної дирекції «Укрпошти» Наталія Костюк. — Для розв’язання проблеми важливо об’єднати зусилля. З цього починається співпраця з керівниками місцевих громад. Більшість з них іде назустріч, як Микола Мельник у Михайлівці. Влада допомагає коштами, а наші працівники стають до роботи разом з будівельниками.


За словами Наталії Костюк, допомогу надають і депутати різних рівнів. Наприклад, народний депутат Микола Кучер частково фінансував ремонт відділення зв’язку у селі Глибочок Тростянецького району. Оновлювали будівлю у складчину — свою частку внесли сільська і районна ради. Відремонтовано відділення зв’язку у селі Губник Гайсинського району. Левова частка фінансування цих робіт припадає на районний бюджет, трохи грошей дали окремі місцеві депутати.


У Ладижині міський голова Валерій Коломейцев сприяв відкриттю нового відділення. У ньому уже майже рік містяни користуються послугами поштовиків. Народний депутат України Геннадій Ткачук добився відкриття поштового відділення у будівлі обласної влади у Вінниці. Розташували острівець зв’язку у вестибюлі 14-поверхнового будинку, де розміщено низку управлінь ОДА та інших структур, зокрема управління юстиції, Державної виконавчої служби та Господарський суд у Вінницькій області.


— Підтримують нас і у придбанні велосипедів для листонош, — продовжує Наталія Костюк. — Найбільш показовим прикладом є діяльність калинівської районної влади. Протягом двох років тут придбали для поштарів півсотні велосипедів. Тридцять двоколісників отримали листоноші у Липовецькому районі. Кошти на їх придбання надала міськрада Липовця, а вручав їх очільник міста Микола Грушко.


Якщо хтось запитує пані Наталію, який подарунок потрібен поштовикам, без роздумів відповідає: «Якщо приїдете до листонош на велосипеді, ніколи не помилитеся».


Вінницька область.

 

Міський голова Ладижина Валерій Коломейцев узяв участь у відкритті нового відділення зв’язку в місті енергетиків.

 

Фото надано Вінницькою обласною дирекцією «Укрпошти».