На Прикарпатті в селі Княжолука Долинського району відкрили нову школу (на знімку). На відкриття навчального закладу завітали голова ОДА Олег Гончарук, народний депутат Анатолій Дирів, голова РДА Юрій Мазур, депутати обласної та районної рад, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, батьки та учні закладу. Керівник області зазначив, що реалізувати соціальний проект вдалося завдяки спільній роботі всіх рівнів влади. Адже кошти на його будівництво, а це майже 20 млн. грн., були виділені з державного, обласного, районного та місцевого бюджетів.

 

 

Будівництво Княжолуцької загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів розпочалося у 2010 році. Колишня школа розміщувалася у трьох корпусах, які збудовані у 1928, 1957, 1975 роках. Два корпуси школи були аварійними і ремонту не підлягали. Учні не вміщалися в класах, тож керівництво школи було змушене проводити навчання у дві зміни. Відтепер діти навчатимуться у нових комфортабельних класах та навчальних кабінетах. До їхніх послуг сучасний лінгафонний кабінет, що сприятиме кращому вивченню іноземних мов, новітнє обладнання для пізнання фізики і хімії, а також сучасні комп’ютери.


За словами голови Долинської РДА Юрія Мазура, будівництво першої черги школи забезпечить здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти дітям села Княжолука та навколишніх сіл. У новому приміщенні навчатимуться 324 учні.

Об’єкт зведено з урахуванням енергоощадних заходів. Також у планах і будівництво другої черги загальноосвітнього закладу, в якому буде спортивна зала, бібліотека, їдальня та майстерні.

Івано-Франківська область.


Фото Миколи МАЦЮКА.