Сьогодні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Чернігівському ліцеї побутового обслуговування відкрив новий швейний клас. Для нього закуплено нові машини, які обійшлися в понад 300 тисяч гривень. А нову форму собі дівчата пошили самі.

 

Глава уряду заявив про вкладення п'ятдесяти мільйонів у модернізацію освіти та запевнив, що такі професії, як тракторист, сантехнік і швачка, є в пріоритеті його уваги.

 

Також у рамках робочої поїздки на Чернігівщину Володимир Гройсман на зустрічі з рятувальниками передав їм пожежну техніку і аварійно-рятувальне обладнання. Вогнеборці отримали чотири пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ, закуплені за кошти державного бюджету на суму понад 15 млн. грн. Глава уряду також вручив двом вогнеборцям, які проявили мужність під час ліквідації наслідків руйнування житлового будинку в Чернігові, іменні годинники.

 

"Для оперативного реагування на всі надзвичайні події та ситуації рятувальники, в першу чергу, повинні бути забезпечені сучасною технікою. Саме тому бюджетом на 2017 рік передбачено виділити ДСНС 600 млн. грн. на покращення матеріально-технічного забезпечення. Ми й надалі підтримуватимемо вогнеборців і вирішуватимемо питання щодо подальшого оновлення автопарку ДСНС, підвищення заробітних плат та забезпечення престижу професії рятувальника", -- зазначив Володимир Гройсман.

 

Принагідно не відстала і обласна державна адміністрація, передавши вогнеборцям одяг для використання під час гасіння пожеж, теплові гармати, акумулятори, компресор, пожежні рукави.

 

Під час перебування у Чернігові Володимир Гройсман також запевнив у стабільності української гривні, заявивши, що її коливання має сезонний характер.

 

Василь ЧЕПУРНИЙ.

 

Чернігів.

 

Голос України