У Шевченківському районі Дніпра відкрито перший районний центр для атовців. Сюди можуть звертатися бійці та їхні родини, а також волонтери. Нині є можливість швидше розв’язувати проблеми демобілізованих там, де вони мешкають. З ідеєю відкрити таку організацію виступила Всеукраїнська спілка воїнів АТО, також її підтримала команда очільника області Валентина Резніченка. Центр допомоги учасникам АТО при ОДА працює вже майже півтора року, такі організації є в кожному місті та районі Дніпропетровщини.


Новий районний центр розмістився по вул. Грушевського, 70. Тут захисники країни можуть отримати юридичну консультацію, дізнатися, як пройти реабілітацію, оформити субсидію, матеріальну допомогу та посвідчення учасника бойових дій, оздоровити дітей, подати документи на отримання землі.


Колектив центру поки що невеликий — три бійці та волонтер. Але вони готові взяти до своєї команди всіх активних та небайдужих.


Тим часом 22 учасниці волонтерської організації «Жіноча сотня» на базі ДЮСШ № 4 у Кам’янському плетуть маскувальну сітку та спеціальні браслети, які можуть використовуватися як джут. Маскувальну сітку жінки плетуть на спеціальне замовлення і для специфічної місцевості: лісу, поля, трави. У середньому виробляють 2—3 штуки на місяць, але буває й так, що за тиждень встигають сплести одну.


Цікаво, що перед відправкою на схід жінки моляться, просять, щоб Бог уберіг життя захисників. Отож цей обряд і щира віра в краще творять чудеса, адже, як кажуть волонтерки, їм писали і телефонували бійці із зони АТО, розповідаючи про те, що в їхніх сітках гранати не вибухають, снаряди не потрапляють.

Дніпропетровська область.