Син і донька позбавили життя 42-річну матір. Цей жахливий випадок сколихнув усе Закарпаття. Правоохоронці встановили, що 15-річна дівчина та її 18-річний брат вночі вбили матір, загорнули її в покривало та майже три кілометри несли до річки на околиці Хуста.

 

Як розповів старший слідчий Володимир Белов, до правоохоронців звернувся хустянин та повідомив про зникнення своєї дружини. Чоловік повернувся з роботи, і його насторожив той факт, що її немає вдома у вихідний. Поліція виявила в квартирі сліди, які могли свідчити про скоєння злочину. Крім цього, двоє неповнолітніх дітей зниклої поводилися підозріло. Обох запросили у відділ поліції, де брат і сестра розповіли, що... вбили матір. Причина? Мати погрожувала заявити правоохоронцям про низку злочинів, які скоїли ці, з дозволу сказати, діти...

 

Сусіди запевняють, що ознак неблагополучності у сім'ї не помічали. Навпаки, вважали, що родина дуже хороша, діти віталися у під'їзді, були ввічливими.

 

Класний керівник школи, де навчалася 15-річна дочка жертви, Ярослава Уйгелі розповідає: "У мене враження про неї хороше. З п'ятого класу я керівник і не мала з нею якихось проблем. Спокійна дівчина, ні з ким не конфліктувала. Вчилася в міру своїх можливостей".

 

Наразі, повідомили "Голосу України" у відділі комунікації обласної поліції, підозрюваним обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 20 квітня. Обоє будуть направлені на судово-психіатричну експертизу. Слідство триває.

 

Василь НИТКА.

 

Закарпатська область.

 

Голос України