Народний депутат України Сергій Кудлаєнко (на знімку в  центрі) разом із волонтерами Благодійного фонду «Миротворець» (голова — викладач Вінницького національного медичного університету Олена Верлан) у день Воскресіння Христового побували у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі Міноборони.

 


Вони передали пораненим бійцям п’ятдесят пасок. Освятив їх священик Олексій, настоятель Свято-Троїцького скельного храму, що розташовується поряд із шпиталем. Святий отець також побував у лікарняних палатах, щоб підтримати дух захисників країни.


— Ці мужні воїни поки що не мають можливості бути поруч із рідними навіть у таке величне свято, — каже Сергій Кудлаєнко. — Вони з радістю зустріли гостей. Так само працюють у святкові дні військові медики — треба ставити на ноги поранених хлопців. Їх теж вітали з Великоднем. Паски та інші подарунки було освячено з побажаннями здоров’я і Божої милості. Ми ж бажали солдатам головного — швидкого одужання і повернення до рідних їм людей. Пам’ятаймо, друзі, про тих, хто береже нас і рідну землю від ворога! Миру та благополуччя всім родинам та нашим захисникам!

Вінниця.


Фото зі сторінки народного депутата Сергія Кудлаєнка у мережі Фейсбук.