Укр | Рус
У Швейцарії відпрацьовують протидію глобальному поширенню вірусу Petya Голландські ЗМІ також повідомляють про постраждалих від кібератаки У РФ активіста Марка Гальперіна <<зачинили>> вдома до 3 серпня Шотландія <<перезавантажить>> плани щодо референдуму?.. До кіберполіції надійшло вже близько 200 повідомлень про втручання в роботу персональних комп'ютерів Кібератака паралізувала роботу багатьох підприємств та установ Чернігівщини Комп’ютерні мережі центральних органів влади зазнали масштабної хакерської атаки, стратегічні підприємства не постраждали О.Турчинов провів оперативну нараду з керівниками сектору безпеки і оборони України На українців у День Конституції чекає до 31° спеки Головний військовий прокурор ГПУ Анатолій Матіос називає російський слід однією з основних версій вибуху авто з військовослужбовцем у Києві... Крихке <<хлібне перемир’я>>... Кібератака не становить реальної загрози для енергосистеми - глава <<Укренерго>>... Олександр Турчинов: У зв’язку із кібератакою Національний координаційний центр кібербезпеки працює за протоколом швидкого реагування СБУ попереджає про масштабну кібератаку на об'єкти критичної інфраструктури Суд ЄС може скасувати персональні санкції через <<секретність>> у справах - голова суду
загрузка...
Голосування
Якщо ви шукаєте роботу, то робите це

Голосувати
На головну
27.04.2017

Про внесення зміни до статті 41 Закону України «Про дорожній рух» щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу

ЗАКОН УКРАЇНИ


Верховна Рада України постановляє:


І. Статтю 41 Закону України «Про дорожній рух» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338) після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:


«Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу».


У зв’язку з цим частину другу вважати частиною третьою.


ІІ. Прикінцеві положення


1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.


Президент України П. ПОРОШЕНКО.


м. Київ, 4 квітня 2017 року. № 1993-VІІІ.

Всі статті рубрики На головну