Укр | Рус
У пеклі полону. Як захищатимуть бранців колишніх і нинішніх?.. Через офшори і контрабанду українська економіка перебуває в тіні Сергія Алєксєєва обрано головою міжпарламентської групи дружби Україна - Італія Президент передав сертифікат на 3 млн грн. для організації архітектурного конкурсу: Сподіваюсь, Музей Революції Гідності та Меморіал Небесної Сотні будуть гідними наших героїв Росія як держава-окупант зобов`язана… Текст проекту резолюції ООН Від інтерна до народного депутата: Верховна Рада ділиться історіями успіху народних обранців та працівників Апарату Допомогти? Це ж так легко! Лісових мешканців побільшало Зведені дані АТО 17 листопада 2017 Вищий господарський суд України погодився з позицією Генпрокуратури, залишивши в силі рішення судів першої та апеляційної інстанцій про повернення територіальній громаді м.Києва понад 102 га земель зони охоронюваного ландшафту Національного музею архітектури та побуту України Президент визначив двох представників Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України розглянув проект Закону щодо оптимізації роботи комітетів парламенту На Рівненщині відбулися стрільби із залучення вертолітних ланок Новий залізничний маршрут у Польщу Щедрого врожаю вистачить і собі, і на експорт
загрузка...
Голосування
Чи вважаєте ви, що введення миротворців на Донбас вирішить українсько-російський конфлікт?

Голосувати
На головну
27.04.2017

Про внесення зміни до статті 41 Закону України «Про дорожній рух» щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу

ЗАКОН УКРАЇНИ


Верховна Рада України постановляє:


І. Статтю 41 Закону України «Про дорожній рух» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338) після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:


«Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу».


У зв’язку з цим частину другу вважати частиною третьою.


ІІ. Прикінцеві положення


1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.


Президент України П. ПОРОШЕНКО.


м. Київ, 4 квітня 2017 року. № 1993-VІІІ.

Всі статті рубрики На головну