З нагоди схвалення безвізового режиму для України і відзначення Дня Європи на площі Народній в Ужгороді в четвер відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Євросоюзу.

 

На знімку:

 

під час урочистостей

 

Фото надане
прес-службою ОДА.

 

У церемонії взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, дипломати європейських країн, учасники АТО, переможці студентських олімпіад, представники культури і науки, політичних партій та об'єднань громадян, релігійних організацій, мешканці та гості міста.

 

Почесну місію підняття Державного прапора України виконав учасник АТО старший лейтенант Андрій Акімов, нагороджений державною відзнакою "Захисник України". Після цього під звуки гімну Європи "Ода до радості" прапор Європейського Союзу підняли голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томислав Відошевич, переможці четвертого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад -- учні Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Джессіка Німець і Андріан Лукач.

 

Вітаючи присутніх із прийнятим Європейським Союзом рішенням про скасування віз для українців, Геннадій Москаль, повідомляє прес-служба ОДА, підкреслив: "Українці повертаються до єдиного європейського цивілізаційного простору, до європейських принципів, яким притаманні загальнолюдські цінності. Сьогодні Україна, захищаючи свій суверенітет та територіальну цілісність, захищає і європейську цивілізацію. Ми щиро дякуємо нашим європейським друзям за підтримку нашого народу у ці складні часи. Ми знаємо, що завдяки спільним зусиллям вистоїмо й переможемо!"

 

Учасників урочистостей також привітали голова обласної ради Михайло Рівіс і ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

 

Василь НИТКА.

 

Голос України