Щира прихильниця і передплатниця "Голосу України" уже протягом чверті століття Анастасія Василівна Субота отримала такий бажаний приз від нашої газети -- сушарку для овочів і фруктів. І це завдяки участі у читацькій лотереї, яку постійно й кожні півроку проводить наша редакція. Вручив виграш ще повній сили і життєвої енергії 78-річній жінці (на знімку) власний кореспондент у Закарпатській області Василь Нитка.

 

-- Робити, щоб аж дуже вже не можу, зате читаю "Голос України" із великим задоволенням, -- каже енергійна пані. -- Завжди передплачую п'ятиразовий випуск. Я така: що до вподоби, на те грошей не шкодую. Подобаються мені переважно всі публікації. Але поодинокі -- ні. Правда, -- продовжує напівжартома, -- і м'яса без кістки не буває...

 

У неї зберігаються всі підшивки газети за попередні роки. І каже, що вже двічі вигравала призи -- блок мінеральної води, потім -- футболку і кепку, а тепер -- чудовий прилад.

 

-- У мене тридцять вісім років трудового стажу, -- каже Анастасія Василівна. -- Вісімнадцять пропрацювала в кооперації, двадцять -- в ощадкасі. Все в рідному селі Синевир.

 

У жінки двоє дітей -- дочка Марія і син Василь, котрий звів хату на горбочку поруч з маминою оселею.

 

Анастасія Василівна газдує, як і кожна мати, аби дітям і онукам бути ще на помочі. Готує смачнющий сир-будз, пече неперевершені калачі.

 

Тож хай "Голос України" зажди буде в пригоді родині Субот!..

 

Василь НИТКА.

Фото надано автором.

 

Закарпатська область.

 

Голос України