Укр | Рус
Рада Європи очікує на прозоре розслідування нападу на ромів у Львові У Бразилії анаконда перекрила собою майже всю автотрасу У Рівному рятувальники ліквідували загорання у вантажному потязі У Кишиневі знову протестують проти анульованих результатів виборів мера Туреччина завершила голосування на дострокових виборах президента і парламенту Не завжди широко відомі, однак незмінно вражаючі музейні перлини України здатні подивувати й найвибагливішого туриста -- Десять історій про неймовірні музейні артефакти. Частина 2 На Київщині зіткнулися мікроавтобуси: загинув 17-річний юнак Австрійські ЗМІ називають дату зустрічі Трампа і Путіна Рух поїздів під Ла-Маншем призупиняли через знеструмлення Футбол. Англія з великим рахунком переграла Панаму! Експерт: Єдиний спосіб побороти АЧС — не допустити її поширення Замах на президента Зімбабве: постраждали 49 осіб, Мнангагва — неушкоджений Трамп заявив, що <<фейкові новини>> США викривили його зустріч з Кім Чен Ином Пожежа в будинку депутата ББП: Співаковський розповів про погрози Втеча з-під варти: столичні силовики затримали конвоїра-спільника
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
15.07.2017

Народний обранець упевнено руйнує стереотипи

Співпраця у форматі «громадськість—народний депутат» в Україні, на жаль, ще не відбувається на достатньому рівні. Між владою та народом, на жаль, існує певний розрив, що негативно позначається на довірі людей до своїх обранців. На Кіровоградщині ці стереотипи впевнено руйнує народний депутат України Станіслав Березкін, який перебуває в постійному контакті з активними громадянами та ініціативними представниками місцевих громад. Разом вони організовують чимало необхідних, корисних та цікавих заходів.

Так, 12 липня за його ініціативи 45 волонтерів, громадських діячів, учасників АТО із Кропивницького та шести районів області побували на екскурсії у Верховній Раді (на знімку).
Більшість із цих активістів мають багаторічну історію співпраці зі Станіславом Березкіним. За підтримки благодійного фонду народного депутата «Добротвір» не раз проводилися спільні акції та заходи, волонтери отримали не один десяток тонн продуктів для відправки військовим у зону АТО, ремонтувався військовий транспорт, передавалось пальне.
До складу делегації ввійшли люди, яких добре знають не тільки в області, а й за її межами. Волонтери Тетяна Бородіна та Інна Колпак із Кропивницького, Наталя Дубінченко з Новоукраїнки, Тетяна Зайченко з Аджамки Кіровоградського району, Оксана Доброва з Добровеличківського району, Тамара Гайденко з Вільшанського. Це люди, які з перших днів війни на сході України допомагають військовим та мають активну громадську позицію.
«Дуже радий, що ми сьогодні зібралися тут, у Верховній Раді. Для мене це велика честь — бути поряд із волонтерами, з тими людьми, які постійно допомагають нашій армії. Хочу наголосити, що люди, які сьогодні приїхали з Кірово-
градщини і Кропивницького, — це найголовніші люди нашого регіону. Вони підтримують наших військових, тих, хто грудьми стоїть за нашу державу і обороняє нас від російської армії на сході України», — наголосив народний депутат Станіслав Березкін.
Мета поїздки до столиці — познайомити волонтерів із різних куточків Кіровоградщини між собою, дати можливість обмінятися досвідом, об’єднати їхні зусилля для розв’язання проблем військових і всіх жителів територій. Адже всі учасники екскурсії — активісти громад, які впливають на прийняття рішень.
Для гостей із Кіровоградщини організували екскурсію Верховною Радою, розповіли багато цікавих історичних фактів про будівлю парламенту і про організаційні деталі роботи нинішніх народних обранців. У сесійній залі якраз тривало пленарне засідання, тож активісти з Кіровоградщини мали змогу послухати виступи народних депутатів, побачити процес голосування в сесійній залі.
На думку волонтерки громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини» Тетяни Бородіної, такі спільні заходи зближують і консолідують між собою активних громадян. А найголовніше — зміцнюють зв’язки між ними і народними обранцями.
«Ми не відірвані один від одного, підтримуємо постійний зв’язок. Коли нам як волонтерам потрібна допомога, Станіслав Березкін завжди знаходить можливість її надати. Багато допомоги нашим воїнам, їхнім сім’ям, активним людям на місцях надходить саме від народних депутатів, зокрема і від Станіслава Семеновича теж», — розповіла вона.
Окрім волонтерів, до поїздки долучилися учасники АТО Олексій Семченко з Помічної та Віктор Колінько із Кропивницького. Сьогодні вони представляють громадські організації учасників АТО, допомагають своїм побратимам та місцевим громадам розв’язувати їхні проблеми. Олексій Семченко, який створив районну організацію «Бойове братство Добровеличківщини», розповів, що й не сподівався потрапити до будівлі Верховної Ради і побачити, як працюють депутати. За його словами, такі візити зближують активних громадян з їхніми обранцями, що, безперечно, дасть змогу активістам бути результативнішими у своїх ініціативах.
Олександр Воронний, за ініціативи та безпосередньої участі якого в Компаніївці звели Монумент патріотам України, переконаний, що єдність усіх активних громадян є запорукою побудови успішної держави: «Ми всі волонтери. Всі люди, які готові допомагати ближнім. Бабуся, яка передає банку сала нашим військовим, — вона теж волонтер. Вона не може поїхати на передову, але віддає своє на потреби наших захисників...».
Після відвідин Верховної Ради і теплого неформального спілкування із Станіславом Березкіним делегація з Кіровоградщини побувала в Національному музеї історії України.

Оксана ЯКУНІНА.
Фото надано автором.

Всі статті рубрики На головну