Мені 16 років, і я маю свій особистий погляд на те беззаконня, яке фактично знищує моє рідне село. Через те, що я неповнолітній, усі мої скарги до прокуратури так і залишаються буквами на папері з відписками і відмовками. Що мені робити? Я втомився дивитися, як депутати Гатненської сільської ради дерибанять землю. Коли в моїй країні триває війна, спритні ділки збагачуються і, прикрившись патріотичними гаслами, почуваються безкарними.
Чому я бачу всі злочини, а влада ні? Я дуже боюся, і мені не соромно в цьому зізнатися. За всі мої публікації в Фейсбуці мені пообіцяли: ти не жилець. Це не просто порожні слова, тому намагаюся привернути до себе увагу.
На одному із засідань сільської ради мене побили. Дуже прикро, що за мене ніхто не заступився, і як після цього не боятися за своє життя? Ті, чиї махінації я розкрив, намагаються перетворити моє життя і життя моєї сім’ї на пекло.
Мені 16 років, і я не можу захистити себе, але я не можу мовчати про всі злочини сільській мафії. Чому я маю мовчати? Це моя земля, і мені тут жити! Я хочу не просто розголошення подій, а й покарання злочинців.

Гатне 
Київської області.