ПРИВІТАННЯ

Шановні вчителі, викладачі та працівники закладів освіти!

Разом із жовтнем, із золотим осіннім листопадом до нас приходить це по-справжньому всенародне свято — День працівників освіти. Кожен із нас протягом життя приміряє на себе роль і вчителя, і учня. Інша річ, коли люди свідомо, за покликом душі обирають професію педагога. Це люди особливі. Хочеться низько вклонитися вашій благородній праці. На ваших плечах — тягар відповідальності за виховання та навчання молодого покоління. І від того, яким виросте це покоління, залежить майбутнє України.
Ваша робота — це праця скульптура, який із безформної брили обережними рухами ліпить витвір мистецтва. Та якщо скульптор працює з мертвим камінням, то у ваших руках — ніжні дитячі душі, які потребують постійної уваги, справжньої душевної щирості та теплоти.
Дорогі наші вчителі, вихователі, всі працівники та ветерани системи освіти! Дякуємо вам за вірне служіння справі, за добрі поради, підтримку, за цікаві уроки, за безкорисливу любов. Дозвольте побажати здоров’я, щастя, добра і миру. Нехай кожен ваш день буде зігрітий посмішками та вдячністю ваших вихованців.

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ,
перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.