Мешканець Запоріжжя протягом 2014—2016 років працював у «комітеті соціальних комунікацій «ДНР». Також він готував та розміщував на сепаратистських інтернет-ресурсах матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності й недоторканності кордонів України, провокував розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
За інформацією СБУ, агітатор отримував завдання та погоджував антиукраїнські матеріали безпосередньо з кураторами з РФ, які фінансували сепаратистські веб-ресурси.
До того ж він був редактором сепаратистських груп у соціальних мережах та навіть займався в Донецьку агітаційною роботою напередодні референдуму про незалежність «ДНР».
Затримали чоловіка, коли він після «творчої паузи» одержав завдання повернутися до Запоріжжя для організації замовленої Кремлем інформаційної кампанії проти нашої країни. Пропагандист, зокрема, планував підібрати за гроші «масовку» для проведення в області фейкових акцій протесту.
Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації з доказами підготовки і розповсюдження антиукраїнських матеріалів та участі у незаконному референдумі.

Запоріжжя.