Укр | Рус
Футбол. Збірна Уругваю другою вийшла до плей-оф Теніс. Українки порадували перемогами Футбол. «Маріуполь» дізнався ім'я свого першого суперника в Лізі Європи Футбол. Роналду – найкращий снайпер європейських збірних! Баскетбол. Турки визначилися зі складом Найcтаршому ветерану органів внутрішніх справ Рівненщини — 104 роки За позовом прокуратури державі повернуто приміщення у центрі м.Рівне та стягнуто заборгованість за його оренду У Рівному відкрили спортмайданчик європейського стандарту Антисемітські текстівки придумали в Росії Власників ділянок визначить жеребкування Нагорода журналістам - абонемент на безплатну риболовлю Мітингували проти екологічного забруднення Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
08.11.2017

Містяни переїжджають у село

Василь ЧЕПУРНИЙ

У селах біля Чернігова збільшується число мешканців. Пенсіонери повертаються сюди жити й виписуються з міста, щоб зменшити комунальні платежі. Переїздять у сільську місцевість і молоді сім’ї спеціалістів, які приступили тут до роботи. У Михайло-Коцюбинській громаді, утвореній рік тому, налічується вісім тисяч мешканців. Нині тут розширюють шкільну їдальню — з 80 до 120 місць. До кінця року ОТГ реалізує сім проектів із ремонту шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери. І не тільки в центрі громади, а й у Льгові, Шибиринівці, Андріївці та інших селах. Зокрема, в Шибиринівці відкривають новий дитсадок.
«Рада ОТГ ввела електронні петиції, — розповідає голова Михайло-Коцюбинської ОТГ Микола Завальний, — і тепер, коли є 200 підписів, мусимо реагувати. Тому наступного року будемо реконструювати стадіон, за що висловилися наші молоді жителі».

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Чернігівська область.

Всі статті рубрики На головну