Укр | Рус
Футбол. Тур гратиметься протягом двох днів Комісія розглянула низку поточних питань Нам вдалося об’єднати Європейський Союз навколо ідеї миротворчої місії на Донбасі, - Президент про підсумки Саміту Східного партнерства Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18:00 24 листопада 2017 року Затримані напередодні в окупованому Криму силовиками кримські татари Бекір Дегірменджі, Руслан Трубач і Асан Чапух заарештовані на два місяці Польський Сейм ухвалив резолюцію, в якій засудив комуністичну ідеологію та революцію більшовиків 1917 року Жінки-депутати від різних фракцій об’єдналися Відзнака за мужність і патріотизм «Sniezka» інвестує гроші в розвиток професійної освіти Лебеді чекають порятунку Не взяв хабар - отримай заохочення <<Ясен>> полинув у небо Тютюн і горілка є корисними тільки для бюджету Тихий наступ Християнська Мекка Рівненщини має свій туристичний центр
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
08.11.2017

Містяни переїжджають у село

Василь ЧЕПУРНИЙ

У селах біля Чернігова збільшується число мешканців. Пенсіонери повертаються сюди жити й виписуються з міста, щоб зменшити комунальні платежі. Переїздять у сільську місцевість і молоді сім’ї спеціалістів, які приступили тут до роботи. У Михайло-Коцюбинській громаді, утвореній рік тому, налічується вісім тисяч мешканців. Нині тут розширюють шкільну їдальню — з 80 до 120 місць. До кінця року ОТГ реалізує сім проектів із ремонту шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери. І не тільки в центрі громади, а й у Льгові, Шибиринівці, Андріївці та інших селах. Зокрема, в Шибиринівці відкривають новий дитсадок.
«Рада ОТГ ввела електронні петиції, — розповідає голова Михайло-Коцюбинської ОТГ Микола Завальний, — і тепер, коли є 200 підписів, мусимо реагувати. Тому наступного року будемо реконструювати стадіон, за що висловилися наші молоді жителі».

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Чернігівська область.

Всі статті рубрики На головну