Укр | Рус
Футбол. Господарі першими достроково вийшли до 1/8 фіналу Футбол. Поляки несподівано зазнали фіаско Допоможіть розшукати пенсіонерку із Здолбунова Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку зі смертю поета та державного діяча, Героя України Івана Драча Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. Робили ставку на Колумбію, а перемогла Японія Хочеш миру - не втрачай боєздатності Марін Ле Пен зобов'язали повернути Європарламенту €300 тисяч Глава Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі - про санкції за Керченський міст: Це хороша пропозиція Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Погрожують борцям з наркотиками Миколаївця, який служив у так званій <<ДНР>>, заочно засудили до 11 років в'язниці Тваринники готуються отримати бюджетну дотацію Шахта дожила до поважного віку і продовжує працювати Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять видатного українського поета, Героя України Івана Драча
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Пенсія німецького собаки більша, ніж у нашої людини

Наталія ПИСАНСЬКА

Комітет внутрішніх справ Берлінського парламенту ухвалив рішення про те, що власникам собак столичної поліції у «відставці» з наступного року виплачуватиметься щомісячна довічна допомога на утримання і догляд за ними. Як написала газета Berliner Morgenpost, досі господарям собак, які вже відслужили своє, доводилося годувати та лікувати їх власним коштом.
Нині в поліції Берліна служать 130 псів. Здебільшого їх використовують для пошуку наркотиків, вибухівки та вистежування злочинців. Термін їхньої служби в правоохоронних органах становить приблизно вісім років. На утримання провідники отримують щомісяця 73 євро та ще 44 євро — на медичне обслуговування, загалом 1400 євро на рік.
Коли собаку відстороняли від служби через хворобу чи вік, то провідники мали лише право викупити його у держави за 1 євро. Жодних інших пільг не передбачалося. З наступного року на «відставників» з міського бюджету спрямовуватиметься 85 тисяч євро. Тож розмір собачої «пенсії» становитиме 700 євро на рік.

Наталія ПИСАНСЬКА.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну