Укр | Рус
Росія має понести відповідальність за злочини, скоєні в окупованому нею Криму - Президент Торгівля людьми: 90% вербувальників працюють в Інтернеті 93-річна пенсіонерка з Рівненщини не шкодує для атовців своєї скромної пенсії На 100-річчя лікарні подарували… хірургічний центр <<Вирок>> судді почали писати кров’ю Радник глави МВС України Зорян Шкіряк: Плотницький поїхав до московських кураторів Компанія Ілона Маска Tesla за сто днів завершила монтаж станції зберігання енергії Tesla Powerpack в Південній Австралії Президент України Петро Порошенко мав аудієнцію у Його Величності Короля Бельгійців Філіпа Президент розпочав робочий візит до Брюсселя Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров: у Криму йде спецоперація проти Меджлісу Екс-міністр економіки Польщі: Ідеальних реформ не буває, але треба старатися Генеральною прокуратурою України у співпраці з правоохоронними органами Німеччини викрито злочинне угруповання У Брюсселі під час маніфестації проти режимів Путіна й Лукашенка вимагали звільнити ув’язнених українських журналістів Романа Сущенка і Павла Шаройка Інформація про втечу голови Федерації профспілок України Григорія Осового до Афін з метою уникнення арешту не відповідає дійсності У Криму у лікарні після переслідувань та спроби затримання окупантами померла активістка, ветеран національного руху кримських татар Ваджіє Кашка
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Пенсія німецького собаки більша, ніж у нашої людини

Наталія ПИСАНСЬКА

Комітет внутрішніх справ Берлінського парламенту ухвалив рішення про те, що власникам собак столичної поліції у «відставці» з наступного року виплачуватиметься щомісячна довічна допомога на утримання і догляд за ними. Як написала газета Berliner Morgenpost, досі господарям собак, які вже відслужили своє, доводилося годувати та лікувати їх власним коштом.
Нині в поліції Берліна служать 130 псів. Здебільшого їх використовують для пошуку наркотиків, вибухівки та вистежування злочинців. Термін їхньої служби в правоохоронних органах становить приблизно вісім років. На утримання провідники отримують щомісяця 73 євро та ще 44 євро — на медичне обслуговування, загалом 1400 євро на рік.
Коли собаку відстороняли від служби через хворобу чи вік, то провідники мали лише право викупити його у держави за 1 євро. Жодних інших пільг не передбачалося. З наступного року на «відставників» з міського бюджету спрямовуватиметься 85 тисяч євро. Тож розмір собачої «пенсії» становитиме 700 євро на рік.

Наталія ПИСАНСЬКА.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну