Укр | Рус
Футбол. «Динамо» виходить до 1/8 фіналу! Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Пенсія німецького собаки більша, ніж у нашої людини

Наталія ПИСАНСЬКА

Комітет внутрішніх справ Берлінського парламенту ухвалив рішення про те, що власникам собак столичної поліції у «відставці» з наступного року виплачуватиметься щомісячна довічна допомога на утримання і догляд за ними. Як написала газета Berliner Morgenpost, досі господарям собак, які вже відслужили своє, доводилося годувати та лікувати їх власним коштом.
Нині в поліції Берліна служать 130 псів. Здебільшого їх використовують для пошуку наркотиків, вибухівки та вистежування злочинців. Термін їхньої служби в правоохоронних органах становить приблизно вісім років. На утримання провідники отримують щомісяця 73 євро та ще 44 євро — на медичне обслуговування, загалом 1400 євро на рік.
Коли собаку відстороняли від служби через хворобу чи вік, то провідники мали лише право викупити його у держави за 1 євро. Жодних інших пільг не передбачалося. З наступного року на «відставників» з міського бюджету спрямовуватиметься 85 тисяч євро. Тож розмір собачої «пенсії» становитиме 700 євро на рік.

Наталія ПИСАНСЬКА.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну