Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
11.11.2017

Пенсія німецького собаки більша, ніж у нашої людини

Наталія ПИСАНСЬКА

Комітет внутрішніх справ Берлінського парламенту ухвалив рішення про те, що власникам собак столичної поліції у «відставці» з наступного року виплачуватиметься щомісячна довічна допомога на утримання і догляд за ними. Як написала газета Berliner Morgenpost, досі господарям собак, які вже відслужили своє, доводилося годувати та лікувати їх власним коштом.
Нині в поліції Берліна служать 130 псів. Здебільшого їх використовують для пошуку наркотиків, вибухівки та вистежування злочинців. Термін їхньої служби в правоохоронних органах становить приблизно вісім років. На утримання провідники отримують щомісяця 73 євро та ще 44 євро — на медичне обслуговування, загалом 1400 євро на рік.
Коли собаку відстороняли від служби через хворобу чи вік, то провідники мали лише право викупити його у держави за 1 євро. Жодних інших пільг не передбачалося. З наступного року на «відставників» з міського бюджету спрямовуватиметься 85 тисяч євро. Тож розмір собачої «пенсії» становитиме 700 євро на рік.

Наталія ПИСАНСЬКА.

Берлін.

Всі статті рубрики На головну