Укр | Рус
Футбол. Презентовано логотип фіналу Ліги чемпіонів-2017/18 У Верховній Раді відбулася конференція <<Роль Парламенту, Глави держави, Уряду та громадськості у підвищенні якості законодавчого процесу>> Жахлива новина сколихнула Кіровоградщину Ліс садитимуть по-сучасному У Тернополі обмежать рух великовагового транспорту Використовував підроблені документи Нелегальні старателі зими не бояться За гарну англійську матимуть винагороду ООН задокументувала катування і арешти кримських татар окупантом Росією У Верховній Раді розпочалася конференція <<Роль Парламенту, Глави держави, Уряду та громадськості у підвищенні якості законодавчого процесу>> Баскетбол. Українець очолив литовський клуб Права людини: прокуратура АРК заявила суду в Гаазі про масові порушення у Криму У зоні конфлікту на сході України за період з 16 серпня до 15 листопада нинішнього року загинуло 15 цивільних, ще 72 особи були поранені - ООН Футбол. У полтавчан попереду два турецьких збори <<Теплий>> мільйон
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Яку частку сімейного бюджету ви витрачаєте на сплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період?

Голосувати

З яким настроєм ви очікуєте завершення 2017 року?

Голосувати
На головну
22.11.2017

Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян держави-агресора

ЗАКОН УКРАЇНИ
 

Верховна Рада України постановляє:


І. Внести до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 7, ст. 56; 2011 р., № 23, ст. 160) такі зміни:
1. Частину першу статті 1 після абзацу четвертого доповнити новим абзацом такого змісту:
«учасник гастрольного заходу - фізична особа, яка бере участь у публічному виступі перед глядачами під час гастрольного заходу або бере чи брала участь у його створенні як автор аудіовізуальних творів, сценарію та/або текстів чи діалогів, режисер-постановник, продюсер тощо».
У зв’язку з цим абзаци п’ятий - сьомий вважати відповідно абзацами шостим - восьмим.
2. Частину третю статті 2 викласти в такій редакції:
«Організатори гастрольних заходів несуть відповідальність за дотримання положень цього Закону та інших законодавчих актів України, у тому числі законодавства України про авторські і суміжні права».
3. Статтю 3 викласти в такій редакції:
«Стаття 3. Обмеження при проведенні гастрольних заходів
При проведенні гастрольних заходів не допускаються заклики до захоплення влади, насильницької зміни конституційного ладу і цілісності держави, розпалювання національної, класової, соціальної, релігійної та іншої ворожнечі, до пропаганди війни, тероризму, екстремізму, сепаратизму, комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки.
Не допускається проведення гастрольних заходів, що популяризують або пропагують державу-агресора та її органи влади, представників органів влади держави-агресора та їхні дії, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України.
Не допускається проведення гастрольних заходів, що пропагують порнографію, культ насильства й жорстокості, виробництво та вживання наркотиків і психотропних речовин.
Забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, оприлюдненого на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв.
Особливості проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора, встановлюються цим Законом».
4. Розділ І доповнити статтею 31 такого змісту:
«Стаття 31. Особливості організації і проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора
У разі якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин держави-агресора, організатор гастрольного заходу не пізніше ніж за 30 днів до дня його проведення подає до Служби безпеки України запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.
При цьому організатор гастрольного заходу має надати Службі безпеки України достовірну інформацію про ім’я та прізвище учасника гастрольного заходу, зазначені у його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність.
Служба безпеки України протягом 10 днів з дня одержання запиту розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.
Після отримання відповіді Служби безпеки України про відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході організатор гастрольного заходу укладає договір із відповідним учасником гастрольного заходу.
При укладанні договору організатор гастрольного заходу має враховувати, що законні підстави для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання Службою безпеки України відповіді на відповідний запит».
5. Статтю 10 викласти в такій редакції:
«Стаття 10. Відповідальність за порушення цього Закону
Особи, які порушили вимоги цього Закону, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Організатор гастрольного заходу, який порушив вимоги статей 3 і 31 цього Закону, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.
Порядок накладення штрафів за порушення вимог статей 3 і 31 цього Закону затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, і має відповідати вимогам Господарського кодексу України та Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.


Президент України П. ПОРОШЕНКО.


м. Київ,
5 жовтня 2017 року.
№ 2165-VІІІ.

Всі статті рубрики На головну