Укр | Рус
300 російських атлетів підозрюються у вживанні заборонених препаратів На Рівненщині прокуратура припинила незаконну оренду землі Біатлон. Четверту медаль для української команди виборола Віта Семеренко! Учасників <<ювелірного нападу>> затримано Через АЧС на Херсонщині вирізали цілу ферму В Апараті Верховної Ради України завершилося підвищення кваліфікації працівників першого року державної служби Воїни АТО Рівненщини об’єднались До дітей Волновахи поїхали <<миколайчики>> з Рівненщини Студенти приміряли суддівську мантію Для пенсіонерів-вимушених переселенців, які пройшли ідентифікацію, перевірка їх місця проживання не здійснюватиметься, - заступник міністра соцполітики У Верховній Раді триває "круглий стіл", присвячений проблемам вимушених переселенців Путін зголосився на <<добрий крок>> - обмін полоненими до Різдва?.. НБУ знову підвищив облікову ставку - до 14,5% Футбол. Реконструкція стадіону «Полісся» в Житомирі коштуватиме 87 мільйонів Європейські експерти: Рада Європи не повинна стати <<російським трофеєм>>, а держави-члени - <<жертвами російського шантажу>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Яку частку сімейного бюджету ви витрачаєте на сплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період?

Голосувати

З яким настроєм ви очікуєте завершення 2017 року?

Голосувати
На головну
02.12.2017

Триочкова квартира?

УВАГА, КОНКУРС: Що це означає?

 

 

Утім, це лише одна із версій підпису до цього баскетбольного знімка. Тепер черга за дотепниками... кидати м’яч у цей кошик.


Асоціації, інтерпретації вітаються. Нагадую, що за це учасники етапу конкурсу отримують бали: за перше місце — три, за друге — два, за третє — один. Наприкінці року, а саме 27 грудня о 17-й годині 17 хвилин 17 секунд, у редакції «Голосу України», в «Курені», переможець, котрий назбирає найбільшу кількість балів, отримає приз — 2017 гривень 17 копійок... Підсумки кожного етапу публікуються на сторінці «Курінь» газети щодватижні — по суботах...


А тепер повернемося до нашого бідного єті. Переможцями цих звірських перегонів стали: В. Момотюк (він і отримує спеціальний приз від курінного — його гумористичну книжку «Недоперепримудрості»), Pt. Cynichnenko та С. Мефодовський. Отже:

 

 

1. Останнє, 13-те попередження для любителів риби від орендаря ставка.

В. Момотюк — 3 (12).

2. Це не єті. Це — хокі. Бачили цінники в рибних відділах «Тушка хокі»? Лякали-лякали діточок бідною хокі, а тепер її не стало.                 

Pt. Cynichnenko — 2.

3. Фрагмент меню для «вати» в буфеті Верховної Ради: «Риба під шубою».

С. Мефодовський — 1 (14).

І так буде з кожним браконьєром!

І. Пата (6).

Єті давно на тому світі, а якась дурепа вивісила його шкуру.

В. Ігнатенко (9).

Такий вигляд буде в людини ХХII століття, якщо вживатиме продукти з ГМО, забруднену воду і вдихатиме загазоване повітря.

Видавництво «Меркурій».

— Як самопочуття? Почуваюся, та не факт, що саме себе почуваю.

І. Заречняк (3).

— Пішов на риболовлю, а піду на шапку!

О. Зенченко (8).

Риба волохата?         

М. Сидоренко.

На безриб’ї і єті риба.

І. Грушевський.

Висить іграшка... але все разом має вигляд живодерський.

Т. Сергєєва.

«Знают все на белом свете на горбушу клюнет йети. Но поскольку он не найден пока, не выйдет ничего у рыбака».

В. Железнякова (3).

Це риба «чорний волосатік».


О. Федорчук.

У дужках зазначено кількість балів, які вже мають автори.

Курінний нагадує: свої варіанти надсилайте на електронну адресу sud@golos.com.ua або поштою: на конверті з адресою «Голосу України» пишіть «Курінь» — «Що це?».

 

Всі статті рубрики На головну