Укр | Рус
"ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС" - ФІЛЬМ - ВІДКРИТТЯ ДНІВ УКРАЇНСЬКОГО КІНО НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ Міжнародна сільськогосподарська організація попередила про ризик голоду через зміну клімату У Херсоні скасували регіональний статус російської мови У Львові "замінували" вокзал - 800 евакуйованих Хто видасть «Відступника»? Швейцарський хор вразив чернігівців «Не поділили» ремонту дороги Бомбу під школою знешкодили, та небезпека не минула Мін'юст США висунув громадянці РФ звинувачення у втручанні у вибори-2018 Прикордонниками зі складу Об'єднаних сил вилучено контрафактних цигарок на 300 тисяч гривень На Третій юнацькій олімпіаді українці показали неймовірний результат — Порошенко Посольство в США заявляє про нові інформаційні атаки на Україну 85-ті роковини Голодомору: в Австрії пройшла акція "Запалімо свічку памяті" Спрощено умови отримання субсидій для українців ООС: бойовики 16 разів порушували режим припинення вогню
Загрузка...
На головну
02.12.2017

Триочкова квартира?

УВАГА, КОНКУРС: Що це означає?

 

 

Утім, це лише одна із версій підпису до цього баскетбольного знімка. Тепер черга за дотепниками... кидати м’яч у цей кошик.


Асоціації, інтерпретації вітаються. Нагадую, що за це учасники етапу конкурсу отримують бали: за перше місце — три, за друге — два, за третє — один. Наприкінці року, а саме 27 грудня о 17-й годині 17 хвилин 17 секунд, у редакції «Голосу України», в «Курені», переможець, котрий назбирає найбільшу кількість балів, отримає приз — 2017 гривень 17 копійок... Підсумки кожного етапу публікуються на сторінці «Курінь» газети щодватижні — по суботах...


А тепер повернемося до нашого бідного єті. Переможцями цих звірських перегонів стали: В. Момотюк (він і отримує спеціальний приз від курінного — його гумористичну книжку «Недоперепримудрості»), Pt. Cynichnenko та С. Мефодовський. Отже:

 

 

1. Останнє, 13-те попередження для любителів риби від орендаря ставка.

В. Момотюк — 3 (12).

2. Це не єті. Це — хокі. Бачили цінники в рибних відділах «Тушка хокі»? Лякали-лякали діточок бідною хокі, а тепер її не стало.                 

Pt. Cynichnenko — 2.

3. Фрагмент меню для «вати» в буфеті Верховної Ради: «Риба під шубою».

С. Мефодовський — 1 (14).

І так буде з кожним браконьєром!

І. Пата (6).

Єті давно на тому світі, а якась дурепа вивісила його шкуру.

В. Ігнатенко (9).

Такий вигляд буде в людини ХХII століття, якщо вживатиме продукти з ГМО, забруднену воду і вдихатиме загазоване повітря.

Видавництво «Меркурій».

— Як самопочуття? Почуваюся, та не факт, що саме себе почуваю.

І. Заречняк (3).

— Пішов на риболовлю, а піду на шапку!

О. Зенченко (8).

Риба волохата?         

М. Сидоренко.

На безриб’ї і єті риба.

І. Грушевський.

Висить іграшка... але все разом має вигляд живодерський.

Т. Сергєєва.

«Знают все на белом свете на горбушу клюнет йети. Но поскольку он не найден пока, не выйдет ничего у рыбака».

В. Железнякова (3).

Це риба «чорний волосатік».


О. Федорчук.

У дужках зазначено кількість балів, які вже мають автори.

Курінний нагадує: свої варіанти надсилайте на електронну адресу sud@golos.com.ua або поштою: на конверті з адресою «Голосу України» пишіть «Курінь» — «Що це?».

 

Всі статті рубрики На головну