Укр | Рус
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
07.12.2017

Війни між НАБУ та ГПУ немає?

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру ще двом працівникам Національного антикорупційного бюро України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Антикорупційного бюро. «Детективу НАБУ під прикриттям, раніше затриманому СБУ і ГПУ під час виконання одного з етапів спецзавдання, повідомлено підозру 30 листопада. ГПУ інкримінує працівникам НАБУ злочини, передбачені двома статтями Кримінального кодексу України: надання неправомірної вигоди службовій особі (ст. 369) та провокація підкупу (ст. 370)», — йдеться у повідомленні.


У відомстві наголосили, що жоден із працівників НАБУ ніколи не провокував підкуп жодного з посадовців Державної міграційної служби України чи інших державних органів.


Тим часом Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що не існує війни між Національним антикорупційним бюро та ГПУ і вони спільно ведуть 20 розслідувань. Про це він сказав днями на брифінгу. «Але я, як очільник правоохоронної організації, не можу не помічати порушень закону і не можу з цим миритися. Така моя посада, така моя доля», — сказав він.


Він зазначив, що в країні не існує такого поняття як «агент НАБУ», а є штатні та позаштатні працівники.

До речі

ЄС закликав уряд України підтримувати, а не підривати роботу антикорупційних органів. Про це йдеться в заяві Європейської служби зовнішніх дій за підписом речниці Майї Косьянчич, розміщеній на сайті організації. Брюссель розкритикував дії Генеральної прокуратури України у розкритті інформації про розслідування НАБУ. «Публічне розкриття інформації про розслідування фактів корупції з боку Генеральної прокуратури істотно послаблює можливості Національного антикорупційного бюро проводити ефективні розслідування, а також підриває віру людей у можливість ефективної протидії корупції», — йдеться в заяві Євросоюзу. У спільноті нагадали, що боротьба з корупцією залишається ключовим елементом у розвитку відносин України та ЄС, зазначивши, що від неї залежить успіх інших реформ.

 

 

Всі статті рубрики На головну