Чернівці. Протягом останнього місяця за порушення Закону «Про запобігання корупції» оперативниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Нацполіції України за погодженням з обласною прокуратурою складено 16 протоколів.
Серед порушників закону — десять службовців депутатського корпусу, офіцер прикордонної служби, офіцер податкової міліції ДФС у Чернівецькій області, працівник міської ради.
Адміністративна відповідальність за корупційні правопорушення передбачає суми штрафів від 850 до 42 500 гривень, а в деяких випадках — конфіскацію майна, позбавлення права обіймати певні посади строком до трьох років.
156
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Комітет економічного розвитку підтримав законопроєкти про сімейне та соціальне підприємництво 79
-
2Конкурс на термінали у порту Чорноморськ: держава слідкує, щоб жодна компанія, пов’язана з країнами-агресорами, не брала в ньому участь 77
-
3Розвиток, захист та підтримка малого і мікробізнесу: відбулися слухання у профільному Комітеті 76
-
4росіяни, порушуючи міжнародне право, прицільно б’ють по українських та іноземних журналістах. Маємо протидіяти цьому на всіх рівнях: Євгенія Кравчук 76
-
5Тижневий дайджест новин цифрової трансформації 68

