Укр | Рус
Джіу-джитсу. Українець кращий серед синіх поясів! Відбулося вечірнє засідання Верховної Ради України Дитячий оркестр із Смиги отримав нові музичні інструменти Владі презентували результати опитування рівнян На Рівненщині торік всиновили 28 дітей Біатлон. Віта Семеренко та Ірина Варвинець потрапили в персьют Україна вдячна Канаді за рішення про продовження місії UNIFIER до 2019 року - Петро Порошенко Оболонський райсуд Києва оголосив перерву у розгляді справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича в державній зраді до 24 січня Глава держави: Гордий тим, що наші побратими - військовослужбовці канадської армії стоять в одному строю пліч-о-пліч з українськими воїнами Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ухвалив план роботи на наступну сесію і перші цьогорічні рішення: стан інформаційної сфери вимагає закріплення й поглиблення попередніх напрацювань Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгія Церетелі (відео!) Україна вдячна Канаді за тверду підтримку нашого оборонного потенціалу - Президент Україна та Канада активно співпрацюють у впроваджені українських реформ - Президент Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії - зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади 242 дні героїчної оборони. Відзначення третьої річниці вшанування подвигу українських <<кіборгів>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
28.12.2017

Право на гектари є, а ділянок начебто немає

Володимир ЧЕРНОВ

У Сумах відбувся флешмоб «За право на землю», проголошений організаторами «акцією народної допомоги». Під стінами облуправління Держгеокадастру зібралося майже 150 осіб.
Громадські активісти та юристи пояснювали людям, що треба зробити, щоб одержати ділянку, та допомагали заповнювати заяви. Розійшлась уся тисяча бланків: хто не скористався сам, той узяв для родичів або знайомих.
І досі далеко не всі знають про свої земельні права. Тим часом будь-який громадянин України має право на безплатне отримання будь-де в Україні кількох ділянок. Найбільша, до 2 га, надається під особисте селянське господарство, найменша, площею в 1 сотку, — під гараж.
Зазвичай коли люди звертаються із заявами про виділення землі, чиновники відповідають, що вільних ділянок немає.

Сумська область.

Всі статті рубрики На головну