Укр | Рус
З вини МОЗ склалася критична ситуація з медпрепаратами для хворих із термінальною стадією хронічної хвороби нирок Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна вартістю понад 4 млн грн Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж восьмої сесії розглянув 18 контрольних питань Львівські вчителі повернулись з літньої школи у Румунії Сучасні майданчики -- для юних спортсменів Долинської У Лебединому дошкільнята ходитимуть до нового сучасного дитсадка Зустріли маківку літа Паломники прямували до Бердичева Соціальні ініціативи підприємців -- допомога державі Плата за користування надрами поповнює бюджет Державі повернуто землі на 82 мільйони Прийом громадян -- індикатор спроможності місцевого самоврядування Вшанували пам'ять визволителів Сєвєродонецька Енергоблок №3 РАЕС підключено до мережі – розпочато його понадпроектну експлуатацію Знову наступає чума свиней
Загрузка...
На головну
28.12.2017

Право на гектари є, а ділянок начебто немає

Володимир ЧЕРНОВ

У Сумах відбувся флешмоб «За право на землю», проголошений організаторами «акцією народної допомоги». Під стінами облуправління Держгеокадастру зібралося майже 150 осіб.
Громадські активісти та юристи пояснювали людям, що треба зробити, щоб одержати ділянку, та допомагали заповнювати заяви. Розійшлась уся тисяча бланків: хто не скористався сам, той узяв для родичів або знайомих.
І досі далеко не всі знають про свої земельні права. Тим часом будь-який громадянин України має право на безплатне отримання будь-де в Україні кількох ділянок. Найбільша, до 2 га, надається під особисте селянське господарство, найменша, площею в 1 сотку, — під гараж.
Зазвичай коли люди звертаються із заявами про виділення землі, чиновники відповідають, що вільних ділянок немає.

Сумська область.

Всі статті рубрики На головну