Укр | Рус
16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу 85-і роковини Голодомору 1932-33 років в Україні будуть відзначені на найвищому організаційному та державному рівнях - засідання Оргкомітету
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
10.01.2018

Не треба спекулювати на «картах поляка»

Заяви прем’єр-міністра Польщі та інших високопосадовців про українських біженців є маніпулятивними — про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в. о. голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова (фракція Блоку Петра Порошенка).

«Спроба використати непрості сторінки історії задля нагнітання політичних пристрастей, мобілізації свого електорату, пошуку внутрішнього ворога є великою помилкою, — зазначила парламентарій. — Навпаки, політичні еліти двох країн мають працювати не на загострення історичних різночитань, а над згладжуванням конфронтаційних питань».

Марія Іонова зазначила, що боляче усвідомлювати, що зараз відбувається свідоме загострення взаємин з нашим найближчим сусідом, найдорожчим і перевіреним другом, адвокатом нашої інтеграції до ЄС і НАТО. «Це відбувається, на моє глибоке переконання, не без участі третьої сторони, майстра інтриг і гібридних воєн», — додала вона.

«Біженцями свідомо називають громадян України, які через проблеми суто економічного характеру, а не політичні чи інші, виїхали на заробітки до Польщі. Для нас це болюча проблема, українська влада намагається в умовах війни відродити економіку, аби трудові мігранти поверталися додому, мали робочі місця на батьківщині. Також серед тих, хто виїхали до сусідньої країни, є окремий сегмент громадян, котрі, будучи етнічними поляками, вирішили скористатися пропозицією польського уряду «про карту поляка» і переїхати на ПМП в РП. Це їхній вибір, але кількість цих громадян становить заледве тисячу осіб, не більше, й це офіційна польська статистика», — наголосила політик.

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну