Укр | Рус
У Криму після обшуку кримського татарина з донькою вивезли до Сімферополя <<Зашків>> виховує патріотичний дух Активну молодь забезпечили транспортом Футбол. «Шахтар» посилює атаку У Верховній Раді пропонують спростити реєстрацію авто з європейськими номерами Новотошківське знову зі світлом На завтра біля парламенту запланована протестна акція шахтарів із вимогами погашення заборгованості із зарплати Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Цього тижня крайній термін для прийняття Закону про національну безпеку і оборону (відео) Розстріляли за вироком «трійки», майно конфіскували Головним питанням нинішнього пленарного тижня у парламенті стане розгляд законопроекту про національну безпеку та оборону Знову хвора лисиця Автомобіль - добре, а велосипед - краще У підірваному <<Мерседесі>> загинув підприємець Новосілля на вулиці Європейській У Млинові відбувся четвертий етап чемпіонату України з пляжного волейболу
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
10.01.2018

Не треба спекулювати на «картах поляка»

Заяви прем’єр-міністра Польщі та інших високопосадовців про українських біженців є маніпулятивними — про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в. о. голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова (фракція Блоку Петра Порошенка).

«Спроба використати непрості сторінки історії задля нагнітання політичних пристрастей, мобілізації свого електорату, пошуку внутрішнього ворога є великою помилкою, — зазначила парламентарій. — Навпаки, політичні еліти двох країн мають працювати не на загострення історичних різночитань, а над згладжуванням конфронтаційних питань».

Марія Іонова зазначила, що боляче усвідомлювати, що зараз відбувається свідоме загострення взаємин з нашим найближчим сусідом, найдорожчим і перевіреним другом, адвокатом нашої інтеграції до ЄС і НАТО. «Це відбувається, на моє глибоке переконання, не без участі третьої сторони, майстра інтриг і гібридних воєн», — додала вона.

«Біженцями свідомо називають громадян України, які через проблеми суто економічного характеру, а не політичні чи інші, виїхали на заробітки до Польщі. Для нас це болюча проблема, українська влада намагається в умовах війни відродити економіку, аби трудові мігранти поверталися додому, мали робочі місця на батьківщині. Також серед тих, хто виїхали до сусідньої країни, є окремий сегмент громадян, котрі, будучи етнічними поляками, вирішили скористатися пропозицією польського уряду «про карту поляка» і переїхати на ПМП в РП. Це їхній вибір, але кількість цих громадян становить заледве тисячу осіб, не більше, й це офіційна польська статистика», — наголосила політик.

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну