Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Перша смерть від кору

В’ячеслав ВОРОНКОВ

У Білгороді-Дністровському зафіксовано першу смерть від кору. Жертвою підступної хвороби стала п’ятирічна дитина. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА В’ячеслав Полясний. За словами чиновника, це перший смертельний випадок в області у 2018-му.

При цьому необхідно зазначити, що захворюваність населення кором у Білгород-Дністровському районі стрімко зростає. За інформацією міського Центру лабораторних досліджень, за 11 днів нового року, згідно з екстреними повідомленнями, із клінічно встановленим діагнозом «кір» у місті зареєстровано 16 випадків — усі діти від народження до 17 років. У районі — чотири випадки, усі діти. У всіх щеплення проти вірусу кору відсутні.
У зв’язку з високим рівнем захворюваності на цю недугу школярам продовжать зимові канікули в загальноосвітніх навчальних закладах до 20 січня. Протягом цього періоду з населенням проводитиметься роз’яснювальна робота. Відповідальність за виконання такого рішення покладена на голів райдержадміністрацій області.
Також під час засідання комісії вирішили доручити обласному департаменту освіти і науки вжити заходів, щоб у загальноосвітні заклади не приймали дітей без щеплення від кору.
Комісія також вирішила, що необхідно виділити кошти з обласного бюджету відповідно до розрахунків, наданих департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, для закупівлі вакцин для імунізації працівників медичної та освітньої галузей.

Всі статті рубрики На головну