Укр | Рус
Закон про національну безпеку та оборону України має бути ухвалений 21 червня Уряд обіцяє вчасно подати до Верховної Ради проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік – до 15 вересня У Криму після обшуку кримського татарина з донькою вивезли до Сімферополя <<Зашків>> виховує патріотичний дух Активну молодь забезпечили транспортом Футбол. «Шахтар» посилює атаку У Верховній Раді пропонують спростити реєстрацію авто з європейськими номерами Новотошківське знову зі світлом На завтра біля парламенту запланована протестна акція шахтарів із вимогами погашення заборгованості із зарплати Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Цього тижня крайній термін для прийняття Закону про національну безпеку і оборону (відео) Розстріляли за вироком «трійки», майно конфіскували Головним питанням нинішнього пленарного тижня у парламенті стане розгляд законопроекту про національну безпеку та оборону Знову хвора лисиця Автомобіль - добре, а велосипед - краще У підірваному <<Мерседесі>> загинув підприємець
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Перша смерть від кору

В’ячеслав ВОРОНКОВ

У Білгороді-Дністровському зафіксовано першу смерть від кору. Жертвою підступної хвороби стала п’ятирічна дитина. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА В’ячеслав Полясний. За словами чиновника, це перший смертельний випадок в області у 2018-му.

При цьому необхідно зазначити, що захворюваність населення кором у Білгород-Дністровському районі стрімко зростає. За інформацією міського Центру лабораторних досліджень, за 11 днів нового року, згідно з екстреними повідомленнями, із клінічно встановленим діагнозом «кір» у місті зареєстровано 16 випадків — усі діти від народження до 17 років. У районі — чотири випадки, усі діти. У всіх щеплення проти вірусу кору відсутні.
У зв’язку з високим рівнем захворюваності на цю недугу школярам продовжать зимові канікули в загальноосвітніх навчальних закладах до 20 січня. Протягом цього періоду з населенням проводитиметься роз’яснювальна робота. Відповідальність за виконання такого рішення покладена на голів райдержадміністрацій області.
Також під час засідання комісії вирішили доручити обласному департаменту освіти і науки вжити заходів, щоб у загальноосвітні заклади не приймали дітей без щеплення від кору.
Комісія також вирішила, що необхідно виділити кошти з обласного бюджету відповідно до розрахунків, наданих департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, для закупівлі вакцин для імунізації працівників медичної та освітньої галузей.

Всі статті рубрики На головну